Wysyłka i płatność


Mamy przyjemność zaoferować Państwu szeroki wybór metod dostawy i dogodnych metod płatności, aby proces zakupów w naszym sklepie był dla Państwa jeszcze wygodniejszy. Przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznanie się z naszymi warunkami dostawy i płatności.


Dostawa


1. Odbiór

Możesz osobiście odebrać zamówienie z naszego punktu odbioru. Składając zamówienie możesz wybrać dokładne miejsce i godzinę odbioru towaru. Przekażemy Ci szczegółowe instrukcje, które pomogą Ci nas znaleźć.


2. Przesyłka pocztowa

Naszym klientom, którzy chcą otrzymać swoje zamówienie w dogodnym dla nich czasie i miejscu, oferujemy dostawę towaru drogą pocztową. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami pocztowymi, aby zapewnić dostawę w dowolne miejsce w Polsce. Należy pamiętać, że czas dostawy może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji.


3. Dostawa kurierska

Aby zapewnić szybszą dostawę, zapewniamy wysyłkę kurierską. Nasz kurier dostarczy Twoje zamówienie bezpośrednio pod Twoje drzwi w dogodnym dla Ciebie terminie. Dostawa kurierska dostępna jest na terenie niektórych miast w Polsce. Należy pamiętać, że przesyłki kurierskie mogą wymagać dodatkowych dni przetwarzania.


Standardowy koszt dostawy na naszym rynku jest bezpłatny! Oferujemy bezpłatną wysyłkę niezależnie od wybranej metody wysyłki. Staramy się, aby proces zakupowy był dla Państwa jak najbardziej opłacalny i wygodny.


Zapłata


Mamy dwa wygodne sposoby płacenia za towary na naszym portalu:


1. Gotówka

Za zamówienie możesz zapłacić gotówką przy odbiorze towaru lub dostawie kurierskiej. Prosimy pamiętać, że kurier nie posiada reszty, dlatego prosimy o przygotowanie kwoty odpowiadającej wartości zamówienia.


2. Przelew bankowy

Za zamówienie możesz zapłacić także przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia otrzymasz instrukcję wykonania tłumaczenia. Należy pamiętać, że Twoje zamówienie zostanie przetworzone i wysłane dopiero po otrzymaniu płatności na naszą kartę bankową.


Należy pamiętać, że obecnie nie akceptujemy kart kredytowych ani debetowych. Pracujemy nad rozszerzeniem naszych opcji płatności i wkrótce udostępnimy Ci więcej opcji.


Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia, a my chętnie Ci pomożemy. Dziękujemy za wybranie naszego sklepu i mamy nadzieję, że nasze warunki wysyłki i płatności sprawią, że Twoje zakupy będą przyjemne i bezstresowe.