Warunki porozumienia


Witamy na naszym rynku! Witamy Cię i zapewniamy możliwość dostępu do ekskluzywnych ofert i rabatów na szeroką gamę produktów. Zanim zaczniesz korzystać z naszego serwisu, prosimy o dokładne zapoznanie się z naszymi warunkami umowy.


1. Rejestracja i dostęp

Aby uzyskać pełny dostęp do naszego marketplace należy przejść procedurę rejestracji podając prawdziwe i aktualne informacje o sobie. Zgadzasz się nie udostępniać swoich danych uwierzytelniających stronom trzecim ani nie wykorzystywać danych logowania innych osób. Jesteś odpowiedzialny za utrzymanie bezpieczeństwa swojego konta i hasła.


2. Warunki korzystania

Korzystanie z naszego rynku musi być zgodne z polskim prawem. Zabrania się wykorzystywania serwisu do sprzedaży lub zakupu nielegalnych towarów lub usług. Zabronione jest także naruszanie praw autorskich i praw pokrewnych, przesyłanie złośliwego oprogramowania lub wykonywanie innych działań, które mogą zaszkodzić naszemu portalowi lub użytkownikom.


3. Towary i usługi

Staramy się podawać dokładne informacje o produktach i usługach dostępnych na naszym rynku. Nie odpowiadamy jednak za autentyczność ani jakość towarów i usług udostępnianych przez sprzedawców. Wszelkie spory lub roszczenia dotyczące towarów lub usług muszą być rozstrzygane pomiędzy kupującym a sprzedającym.


4. Płatność i zwrot towaru

Zapewniamy wygodne i bezpieczne sposoby płacenia za towary i usługi na naszym rynku. Jeśli nie jesteś zadowolony z otrzymanego produktu lub usługi, masz prawo skontaktować się ze sprzedawcą lub naszym zespołem wsparcia, aby rozważyć zwrot lub wymianę produktu zgodnie z warunkami każdego sprzedawcy.


5. Prywatność i ochrona danych

Cenimy Twoją prywatność i zobowiązujemy się do przestrzegania wszystkich odpowiednich przepisów i środków bezpieczeństwa podczas przetwarzania i przechowywania Twoich danych osobowych. Nie przekazujemy Twoich danych podmiotom trzecim bez Twojej zgody, za wyjątkiem sytuacji wymaganych przez przepisy prawa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk w zakresie ochrony danych.


6. Zmiany warunków umowy

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszych warunków umowy w dowolnym momencie. Jeśli nastąpią zmiany, powiadomimy Cię o tym e-mailem lub publikując powiadomienie na naszym rynku. Dalsze korzystanie z Rynku po wejściu zmian w życie zostanie uznane za akceptację takich zmian.


7. Odpowiedzialność

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie marketplace, nie odpowiadamy jednak za chwilowe przerwy w działaniu usługi spowodowane problemami technicznymi, czynnikami zewnętrznymi lub działaniami osób trzecich.


Mamy nadzieję, że korzystanie z naszego rynku przyniesie Państwu przyjemność i satysfakcję z transakcji z nami. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia, a my chętnie Ci pomożemy. Dziękujemy, że wybraliście nasz rynek!